Aktuality

Elektrokola RUFFIAN

Stylová elektrokola s motory Bosch. Nádherná a skvěle zpracovaná kola s kvalitou made in Germany. Pod značkou The Ruffian byly vytvořeny skvěle vypadající, originální kola, napodobující stylové motocykly. Velký důraz je kladen na precizní zpracování a osazení kola špičkovými komponenty. Vysokou garanci spolehlivosti dodává těmto produktům spolupráce se společností Bosch, která kola osadila pohonou jednotkou, baterií a řídící jednotkou. Kola mají robustní hliníkový rám a jejich povrch je upraven vysoce kvalitním, třívrstvým práškovým lakováním. K dispozici jsou základní tři barevné varianty. Za příplatek lze objednat idividuální lakování. Na hliníkový rám poskytuje výrobce doživotní záruku.

Jestli chcete něco extra, neváhejte a kontaktujte nás, případně se obraťte na naše partnery:

Indian Praha - www.indian-praha.cz, Highland Havlíčkův Brod - www.highland.cz

Seřadit podle
Zobrazit Na stránce

The Ruffian bike

Stylová elektrokolo s motorem Bosch. Nádherná a skvěle zpracovaná kola s kvalitou made in Germany. Pod značkou The Ruffian byly vytvořeny skvěle vypadající a originální kola, skvěle napodobující stylové motocykly. Velký význam je kladen na precizní zpracování a maximálně spolehlivou pohonnou jednotku od společnosti Bosch. Kola mají robustní hliníkový rám a jejich povrch je upraven vysoce kvalitním, třívrstvým práškovým lakováním. Kola jsou provedena ve třech barevných variantách. Kolo v černé barvě s chromovanými ráfky a černými plášti kol.
142 900,00 (CZK)
RUFFBLACK

The Ruffian bike

Stylová elektrokolo s motorem Bosch. Nádherná a skvěle zpracovaná kola s kvalitou made in Germany. Pod značkou The Ruffian byly vytvořeny skvěle vypadající a originální kola, skvěle napodobující stylové motocykly. Velký význam je kladen na precizní zpracování a maximálně spolehlivou pohonnou jednotku od společnosti Bosch. Kola mají robustní hliníkový rám a jejich povrch je upraven vysoce kvalitním, třívrstvým práškovým lakováním. Kola jsou provedena ve třech barevných variantách. Kolo v šedé barvě s červeně lakovanými ráfky a bílými boky plášťů kol.
142 900,00 (CZK)
RUFFGREY

The Ruffian bike

Stylová elektrokolo s motorem Bosch. Nádherná a skvěle zpracovaná kola s kvalitou made in Germany. Pod značkou The Ruffian byly vytvořeny skvěle vypadající a originální kola, skvěle napodobující stylové motocykly. Velký význam je kladen na precizní zpracování a maximálně spolehlivou pohonnou jednotku od společnosti Bosch. Kola mají robustní hliníkový rám a jejich povrch je upraven vysoce kvalitním, třívrstvým práškovým lakováním. Kola jsou provedena ve třech barevných variantách. Kolo v hnědé barvě s hnědě lakovanými ráfky a celobílými plášti kol.
142 900,00 (CZK)
RUFFBROWN